2017 Tente Modelleri

2017 yılı itibariyle Tente, Pergola Tente, Mafsallı Tente ve diğer tüm ürünlerimizde yeni bir akım oluşturuyoruz. Sektörde öncü firma olarak yaptığımız Araştırma ve Geliştirme çalışmaları ile sektöre tente sektörüne yeni bir boyut kazandırıyoruz. Ürün modellerimizde müşteriye özel olarak tasarladığımız pergola tente ve diğer tente ürünlerimizde yüzlerce desen ve renk seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimize mükemmel yaşam alanları oluşturuyoruz.

İzmir merkezli firmamız ile aktif olarak hizmet vermekte olduğumuz Ege, Marmara, Akdeniz ve İç anadolu bölgeleri başta olmak üzere Türkiye'nin 81 iline hizmet vermekte olan Ata Tente markamız ile, geniş ürün yelpazemiz hızlı, kaliteli ve en uygun fiyat politikamız ile İzmir Tente firmaları arasında lider firma vasfını üstlenmekteyiz.

Ürünlerimizin tamir bakım ve satış sonrasında verdiğimiz destek hizmetlerimiz ile kaliteli ve yıllara meydan okuyan sağlamlıkta ürünler ortaya koyarak günden güne hızla büyüyen müşteri portföyümüz ve hizmet alanlarımız ile tente branda sektöründe kaliteli hizmet sunmaktayız.

2016 yılında tercih edilen Pergola tente modellerimiz ve açık alanlarda kullanışlı, pratik, kolay ve hızlı bir şekilde gölgelendirme yapabilen Mafsallı ve Kasetli tente modellerimiz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünlerimiz oldular. Telefon


Whatsapp
ÜST