Kış Bahçesi Modelleri

Artık hayalleriniz gerçeğe dönüştürebileceğiniz söylesek bize inanır mısınız bilmem ama bu isteğiniz artık gerçek oluyor.Firmamıza kış bahçesi için tente çeşitlerimizden yaptırarak kışın tadını çıkartabilirsiniz.Yılın sadece 2 3 ayını değil yıl boyunca  bahçenizde keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Kışın tadını çıkarmak için tasarladığımız bu sistem dikey olacak şekilde  hareket edebilen ve istenildiği takdirde motorlu yada motorsuz kullanılabilmeye uygun olarak tasarlanmıştır.Ata tente sayesinde rüzgarı keserek bahçe de keyif yapma zamanlarınız böylece artacaktır.

Ata Tente, çeşitlerimiz açılır kapanır olma özelliği sayesinde güneşli havalar açarak temiz havanın içeriye girmesini sağlayabilirsiniz.İsterseniz fermuarlı olarak da tente modellerimiz vardır.

Temizliği ve bakımı çok basit  olan ithal akrilik kumaştan imal edilen tentemiz uzun ömürlü ve sıkça tercih edilen ekonomik bir tercihtir.
Kış bahçenizi sadece zemine kurulmayarak teras katlarda da kurulum yapılabilmektedir

Kış bahçesi modelleri ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan Ata tenteye ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Telefon


Whatsapp
ÜST