Çift Açılır Kamelya Tente

Çift Açılır Kamelya Tente

T Model Tente,gölgenin isteğe bağlı olarak hem sabitlenebilmesi hem de taşınabilmesine olanak sağlayan estetik ve zarafetin  bir araya geldiği çift yöne açılımlı tente modelidir.T model tente de fonksiyonel olarak ister aynı anda aynı yöne isterseniz de bir tentenin kapalıyken diğerinin açık kalmasıyla beraber gölge yönü isteğe bağlı olarak değiştirilebilir

Büyük bir mekanınınız varsa ve en ekonomik çözümü düşünüyorsanız, daima değerlendirilecek bir seçenek olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar yardımıyla gölge alanını boyuna ayarlanabilme özelliğine sahip olan T model tente ilk bakışta birden fazla mafsallı tentenin yanyana durduğu imajını verebilir.

T model tente 3 metre sağa, 3 metre sola ve 6 metre uzunlamasına yapılabilmektedir.Yaklaşık 36 metrekare alana sahip olabilen T model tente yağmur ve güneşten koruyabilmektedir.T Model Tente’ye her çeşit kumaş uygulanabileceği aynı zamanda uzaktan kumanda,motor,sensör gibi uygulamalar ile de kullanılabilmektedir.

T model tente tasarım ve birçok çeşit imkanı sayesinde olumsuz hava koşullarında dahi bahçe,kafe,restaurant gibi ortamlarda hoşça vakit geçirebilme imkanı sağlamaktadır.İhtiyaçlarınız doğrultusunda zemine montajlı sabit olarak veya tekerlekli hareket edilen çeşitleri mevcuttur.

T model tente çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için Ata Tente’ye iletişim bölümünden mesaj atabilir ve ya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…Telefon


Whatsapp
ÜST