BİOCLİMATİC TENTE (SMART ROOF)

Akıllı Çatı Sistemleri (Smart Roof System) olarak geçen panel çatı modeli Uzaktan Kumanda ile yönlendirilebilen, Tek tuşla açma-kapama, aralama, ışıklandırma işlemlerinin yapılabildiği bir mühendislik harikasıdır.
Ürün Detayları
Akıllı Çatı Sistemleri (Smart Roof System) olarak geçen panel çatı modeli Uzaktan Kumanda ile yönlendirilebilen, Tek tuşla açma-kapama, aralama, ışıklandırma işlemlerinin yapılabildiği bir mühendislik harikasıdır. Yıllar süren çalışmalar sonrasında geliştirilen bu sistem step motorlar sayesinde mekanınızın akıllı binalar konseptine uygun bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Mühendislerimiz tarafından geliştirilen Radyo Kontrol ünitesi sayesinde mekanların vazgeçilmezi hâline gelmiştir.
Kafe, Restaurant, Kış Bahçesi ve fiziksel olarak uygun olan tüm ortamlarda uygulanabilen bu Akıllı Çatı Sistemi tasarım ve sınırsız renk olanağı sayesinde mekanınızın atmosferini değiştirerek şık, gösterişli ve mükemmel bir hava katacaktır. Su ve diğer etmenlere karşı izolasyonu sayesinde mekanınızın sadece bir tuş dokunuşu ile mevsimini değiştirebilirsiniz.
Yıllara meydan okuyan Akıllı Panel Çatı sistemleri tamamen alüminyum ve konstrüksiyondan üretilmektedir. Sıradışı tasarımı ve ergonamik yapısı sayesinde işletmenizdeki müşterilerinize ve misafirlerine keyifli anlar yaşatır. Mükemmel tasarımı sayesinde samimi bir ortam yaratarak unutulmaz hatıralar bırakmanızı sağlar.
Dumansız Hava Sahası kanunu sonrasında kapalı mekanlarda yasaklanan sigara ve diğer tütün ürünlerinin kullanımına olanak sağlayan bu sistem sayesinde aralanan tavan ortamı havalandırarak herhangi bir koku duman vb. bırakmamaktadır.
Akıllı Çatı Sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için Ata Tente ‘ye ulaşabilirsiniz..

BRİFİNG

  • 1. kullanım amaçları
    Ürünümüzde tavanı oluşturuan ve 0 ila 55 derece arasında açılır-kapanır alüminyum paneller size sınırsız bir kullanım özgürlüğü sağlayacaktır: Kendi ayakları üzerinde bağımsız bir ürün olarak monte edilebileceği gibi duvar ya da tavan altı alanlarda özel taşıyıcılar ile kurulabilir. İstenen sayıda ve yönde ürünün yan yana kurulması sayesinde ihtiyaç duyduğunuz alanın tamamen kapatılmasını sağlayacaktır.
  • 2. KULLANIM ŞEKLİ
    Hem kişisel hem de ticari alanlarda oldukça rahat kullanabileceğiniz şık ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Yenilikçi tasarımı ve alan kullanımında yarattığı opsyionlar sayesinde size keyifle yaşanacak alanlar yaratır.
  • 3. eğim
    Arkadan öne doğru minimum 4 derecelik bir eğimle monte edilmelidir. Eğim, suyun kumaş üzerinde birikmeden oluklara akmasını ve burdanda drenaj vasıtasıyla tahliye edilmesini sağlayan temel unsurdur.