0 232 264 25 23

atatente@hotmail.com

YEŞİLLİK CAD. NO 216/A

Karabağlar/İZMİR
Kasetli Tente
Kasetli Tente
Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri diğer sistemlere göre toplandığı daha küçük bir boyut kazanması nedeniyle tercih edilmektedir. Kasetli Tente Sistemlerinde saçak yerine bir profil bulunması nedeniyle tente kapalı konuma getirildiğinde profilin içine toplanarak tente kumaşını saklayacak şekilde kapanmasından dolayı bu ismi almıştır.

En büyük avantajı tente kumaşını profil kasetin içinde saklaması sayesinde kumaşın uzun ömürlü olmasını sağlar. Fakat bazen bu dejavantaj da sağlayabilmektedir. Çünkü ıslak bir şekilde kapanmış tente kapalı yerde kurumaya maruz kalacağından koku, küf yapabilmekte hatta kumaşın birbirine yapışarak deformasyona uğramasına neden olabilmektedir.

Kasetli Tente Sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi kullanılan Tente Kumaşının kapalı konumda iken profil kaset içine toplanarak kumaşın uzun ömürlü olmasını ve dış etmenlerden korunmasını sağlar. Kasetli Tente'nin zarar görmemesi adına kapalı konuma getirilirken sadece ıslak olmamasına dikkat etmek gerekir. Kapalı vaziyette uzun süre ıslak bekletilen kumaş koku ve küf oluşturabileceğinden dolayın dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dış mekanda kullanılan Tentelerde kaliteli Akrilik kumaş ve alüminyum iskelet tercihi Tentenizin yıllarca kullanılabilir olmasını sağlayacaktır. Ata Tente olarak Kasetli Tente ürünlerinde 1. kalite kumaş ve özel imal edilmiş alüminyum profiller kullanmaktayız.

Kasetli Tente sistemleri uygun fiyatı ve uzun ömürlü dayanıklı yapısı ile küçük işletmeler, ev ve bahçeler, kafe restaurant, alışveriş merkezleri vb. bir çok mekanda tercih edilmektedir.  

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Yüzlerce mutlu müşteri ve tamamlanmış binlerce kaliteli iş

Her Türlü Pergole Tente Branda İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın !

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bize Ulaşın