Ata Tente olarak, kasetli tente sistemlerimizle zarif ve modern bir çözüm sunuyoruz. Kasetli tente, kendini muhafaza edebilen bir sistemdir, bu sayede kumaş ve tüm sistemin tamamen korunmasını sağlar. Kapalı konumdayken, kumaş ve sistem kötü hava koşullarından (hem yaz hem de kış aylarında) tam anlamıyla korunur. Bu özelliğiyle uzun ömürlü bir sistem sunarken, modern ve estetik bir görünüm sağlar.

Kasetli tente sistemimizin temizliği ve bakımı kolaydır, bu da uzun ömürlü bir kullanım sağlar. İthal akrilik kumaşlardan imal ettiğimiz kasetli tente, ekonomik bir seçenek olup sıklıkla tercih edilmektedir.

Kasetli tente fiyatları hakkında daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. İzmir Tente olarak, İzmir ve çevre ilçelerde satış, proje ve teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Kasetli tenteler, mafsallı tente (kollu tente) kullanılabilen her mekanda kullanılabilir. Kaset sistemi sayesinde kumaş içeride toplanır ve kapalı konumdayken iklim ve çevre şartlarının etkisiyle aşınmaz veya kirlenmez. Kapalı konumda iken, binanın mimari dokusuna daha modern bir görünüm kazandırır.

Ön taraftaki profilinde gizli bir kaset sistemi bulunan tente sistemidir. Kasetli tente modelleri pratik bir kullanıma sahiptir. Tentenin kumaşı, kaset sisteminin içine açılıp kapanırken aynı zamanda kumaşın üzerinde biriken pislikleri sıyırarak daha temiz saklanmasını sağlar. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilir.

Kasetli tente sistemi, diğer tente sistemlerine göre modern bir görünüm sağlar. Kasetli tente fiyatları, klasik modellere göre biraz daha yüksek olabilir; ancak kullanım kolaylığı ve bakım kolaylığı dikkate alındığında daha avantajlıdır. Uygulanacağı mekanın ebatlarına ve zevkinize göre her renkte imal edilebilir.

Tente kumaşları olarak Avrupa’dan ithal akrilik tip kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşlar, zengin desen ve renk çeşitliliğine sahiptir. Güneş ışığında bulunan zararlı UV ışınlarına karşı maksimum koruma sağlar, güneşin yakıcı ve yıpratıcı etkilerini önler.