Ata Tente olarak, kış mevsimini en iyi şekilde değerlendirmek için tasarladığımız kış bahçesi sistemimiz dikey olarak hareket edebilen ve isteğe bağlı olarak motorlu, motorsuz veya fermuarlı olarak kullanılabilen bir sistemdir. Bu şeffaf tenteler, dış mekanlar, bahçeler, cafe ve restoranlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Kış bahçesi, temizliği ve bakımı kolay ithal PVC kumaştan yapılmıştır ve özel tasarım profiller kullanılarak yerinde imal edilir. Fermuarlı yapısı sayesinde açılıp kapanabilir özelliktedir, bu da dört mevsim kullanılabilen bir tente modelidir.

Kış bahçesi, mekanları soğuktan, rüzgardan ve tozdan korumanın en ucuz ve pratik yoludur. Aynı zamanda içerideki ısıyı tutma kabiliyeti sayesinde ısıtma giderlerinde de tasarruf sağlar.

Ata Tente olarak, İzmir ve çevre ilçelere kış bahçesi satışı, proje ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Kış bahçesi, temiz ve bakımı kolay ithal PVC kumaşlar kullanılarak uzun ömürlü ve ekonomik bir tercih haline gelmiştir. Detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Kış bahçesi, şeffaf branda ve şeffaf store tentelerden farklı olarak dört tarafı kapalı olarak imal edilebilir. Çardaklar, dört tarafı açık mekanlar için veya bizim kuracağımız iskelet yapısıyla binadan bağımsız olarak bahçe ve açık alanlarda kullanılabilir. Kolayca sökülüp takılabildiği gibi istenirse uzaktan kumanda ile çalışan motorlu versiyonu da seçenek olarak imal edilebilir.

Kış bahçesi, şeffaf veya renkli PVC kumaşlar kullanılarak mekanların kış aylarında da kullanılabilmesini sağlayan en ekonomik yöntemdir. Kafe gibi işletmeler tarafından tercih edildiği gibi hobi bahçesi sahipleri veya teraslarını kolayca ve uygun maliyetle küçük bir sera haline getirmek isteyenler tarafından da tercih edilir.

Hafif ve sağlam yapısı, rüzgara, soğuğa karşı koruma sağlamanın yanı sıra yağmur ve UV ışınlarını engellemek için doğru ve pratik bir seçenektir. Yaz ve bahar aylarında isterseniz kolayca çıkarabilir ve saklayabilirsiniz. Dayanıklı PVC malzemeden yapıldığından bakımı ve temizliği de oldukça kolaydır.