Ata Tente olarak, İzmir’de lider konumda olan firmamız, körüklü tente imalatı ve montajında hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Körüklü tente fiyatları ve kolay ödeme koşullarıyla sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Körüklü tente, istenilen özelliklerdeki mekanlara farklı boyut ve ölçülerde uygulanabilen, güneşi üç yönden kesen bir sistemdir.

Bu sistem, güzel manzaranızı kapatmadan istediğiniz kadar açılabilme imkanı sunarak hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Körüklü tenteler, yıl boyunca güneşin yıpratıcı ve yakıcı etkisinden sevdiklerinizi ve mobilyalarınızı korurken, binanıza estetik değer katmaktadır. Körüklü tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alınız. AtaTente olarak, İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Körüklü tente, genellikle balkonlar, mağazalar, pastaneler ve kafeler gibi mekanların kapı girişleri veya vitrin camlarının üzerine monte edilmektedir. Şık ve nostaljik bir görünüme sahip olan körüklü tenteler, Fransız tentesi olarak da bilinmektedir. Bu görsel cazibesi sayesinde mekanlara çekici bir hava katar ve insanlara kartpostallarda veya filmlerde gördükleri şirin mekanları ve güzel anıları canlandırır. Körüklü tentelerin üzerine istediğiniz logo ve sloganı baskılayarak dükkanınızın havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Körüklü tente sistemi, diğer gölgelendirme sistemlerine göre daha oval bir yapıya sahip olduğu için estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca, körüklü tente fiyatları oldukça hesaplıdır. Uygulanacağı mekanın ebatlarına ve zevkinize uygun olarak her renkte üretilebilmektedir. Kumaşları ithal akrilik tipte olan körüklü tenteler, zengin desen ve renk skalasına sahiptir. Güneş ışığına karşı koruma sağlayarak güneşin yakıcı etkisini engellerken, yağmur yağdığında da kullanıcılarına şirin bir korunak sunar.