Ata Tente olarak, İzmir’de sektörün öncü ve lider firması olarak mafsallı tente uygulamaları ve imalatında hizmet sunmaktayız. Mafsallı tente, ekonomik bir seçenek olup ithal kumaş ve aksamlarla üretilmektedir. Zengin renk seçenekleriyle de kollu tente olarak da bilinen bu sistem, yüksek dayanıklılığa sahip olup kolay kullanım sağlar.

Opsiyonel olarak motorlu sistemi ve uzaktan kumandasıyla 1-1.5 metre mesafeden kolayca açılıp kapanabilir. Tercih ettiğimiz Somfy marka akrilik kumaşlar, kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür.

Mafsallı tente fiyatları ve ödeme kolaylıkları için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alınız. İzmir’de mafsallı tente imalatında lider olan firmamız, ücretsiz keşif hizmetiyle en iyi teklifi size kısa sürede sunacaktır.

İzmir Tente olarak, tecrübemiz ve deneyimli uzman ekibimizle branda sistemleri, pergola ve tente sistemleri sektöründe öncüyüz. Kalite ve standartlara verdiğimiz önemle, yurt içinde ve yurt dışında birçok projeye imza atmış bulunmaktayız. Mafsallı tente uygulanacağı mekanların büyüklüğüne ve yapı özelliklerine göre sınırsız sayıda model, desen ve renk seçenekleri sunmaktayız. Bu seçenekleri itina ile projelendirip, kendi imalathanemizde hayata geçirmekteyiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun tente tipi ve modelini belirleme konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca, sağlıklı bir mafsallı tente fiyatı teklifi sunabilmek ve montaj işlemi sırasında karşılaşılabilecek yapısal sorunları önceden tespit etmek amacıyla ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Ata Tente olarak, mafsallı tente sistemleri konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için her zaman hazırız. Siz değerli müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için ekip olarak çalışmaktayız.