OVAL PERGOLA

Dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente sistemleri yazın güneş ışınlarından korunabilmek,kışın ise yağmur ve soğuk havanın içeriye girmesini engelleyebilmek için kullanılabilmektedir.Pergola tente raylı ya da moturlu seçenekleri sayesinde hava şartlarına bağlı olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.
ÜRÜN DETAYLARI
Oval Pergola Tente Dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente sistemleri yazın güneş ışınlarından korunabilmek,kışın ise yağmur ve soğuk havanın içeriye girmesini engelleyebilmek için kullanılabilmektedir.Pergola tente raylı ya da moturlu seçenekleri sayesinde hava şartlarına bağlı olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.
Pergola tenteler isteğe göre farklı özelliklere sahip olarak alabilme şansına sahipsiniz.Sizin tercihleriniz doğrultusunda raylı sistem veya motorlu sistemlerden tercih yapabilirsiniz.Farklı aydınlatma özellikleri de eklenebilmektedir.
Uzaktan kumandalı,aydınlatmalı,açılır kapanabilir pergola tenteler estetik bir güzelliğe sahiptirler.Genellikle kafe,restaurant gibi yerlerde tercih edildiğinde hoş görünümünden dolayı müşterilerin ilgisini çekmektedir.
Ata Tente olarak İzmir ve Ege bölgesi başta olmak üzere pergola tente sistemlerini Çanakkale,Muğla,Bodrum ,Yalova,Eskişehir ve daha birçok şehir de satış ve kurulum yapmaktayız.
Pergola Tente çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için Ata Tente’ye iletişim bölümünden mesaj atabilir ve ya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…

BRİFİNG

 • 1. Oval Pergola Özellikleri
  Oval Pergola Özellikleri
  Konstrüksiyon Renkleri (Texture Boya) : Beyaz, Kahverengi, Antrasit Gri, Krem, Siyah
  Blackout Kumaş Renkleri : Gri, Beyaz, Krem
  Oval Pergola sistemimiz yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı malzemelerden hazırlanmış olup, elektrostatik toz boyalı olarak imal edilmektedir.
  Oval Pergola Sistemlerinde kullanılan kumaş 5 yıl garantili, alev yürümez, ısı, ışık geçirmez blackout kumaştır. Sistemde kumaş geriye katlanarak toplanmaktadır.
  Zemin bağlantı profilleri 120x80mm. Ebadında alüminyum profil olup, sistem bağlantı elemanları paslanmayacak materyallerden oluşturulmuştur.
  Saatte 90 km/h hızla esen rüzgâra ve ortalama 30cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklıdır.
  Oval Pergola Sistemlerimiz 5 yıl Firmamız garantisi altındadır.
 • 2. kullanım şekli
  Hem kişisel hem de ticari alanlarda oldukça rahat kullanabileceğiniz şık ve sağlam bir tasarıma sahiptir.
  Yenilikçi tasarımı ve alan kullanımında yarattığı opsyionlar sayesinde size keyifle yaşanacak alanlar yaratır.