VİZYONUMUZ

ATA TENTE bir çok ürünü ile dış mekânları güneş ışınlarından, rüzgâr ve yağmurdan koruyarak yaşanılır hale getirmektedir. Açılır kapanır pergola tente sistemleri, açılır kapanır tavan sistemi özel gergi sistemi sayesinde tüm hava şartlarında kullanılabilir. Ayrıca katlanır raylı tentenin yanları katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilmektedir. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Ata Tente bu doğrultuda;

  • Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.
  • Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.
  • Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.
  • Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.
  • Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

ATA TENTE ve gölge sistemlerinin hedefleri arasındadır.

Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Ata Tente ve Gölgelendirme Sistemleri, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, Stor tente, Kasetli tente, Şeffaf Stor tente, All Seasons (4 mevsim) tente serisi, Kış Bahçesi, Dekoratif tente,  T Model tente, Pencere tentesi ve daha birçok tente çeşidi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ata Tente mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı tente seçenekleri sunmaktadır. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden Ata Tente müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor.