ZİP PERDE

ZİP PERDE; SON DERECE DAYANIKLI, KULLANIMDA PRATİK VE GÖRSEL AÇIDAN DA MODERN VE ŞIK GÖRÜNTÜSÜ İLE UYGULANDIĞI MEKANA SONSUZ FAYDA SAĞLAYAN BİR OTOMATİK PERDE SİSTEMİDİR.

Zip Perde; son derece dayanıklı, kullanımda pratik ve görsel açıdan da modern ve şık görüntüsü ile uygulandığı mekana sonsuz fayda sağlayan bir otomatik perde sistemidir.

Yaz aylarında yoğun güneş enerjisinden korunmak için, ideal bir iç mekan iklimi yaratmak için tasarlanmıştır.

Geniş kullanım alanlına sahip zip perde, teknoloji ve hayal gücünün bir araya gelmesiyle tasarlanmıştır.

Zip Perdenin alüminyum çerçevesi dört mevsim iklim koşullarına mukavemet gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Isı kontrolü ile tasarrufa da katkıda bulunan zip perde, kullanıcıya kendisinden beklenen tüm faydaları sağlamaktadır.

Zip Perde, iç ve dış mekanlarda dekorasyona uygun renklerde üretilerek her türlü mimari yapıya uyum sağlamaktadır.

BRİFİNG
  • 1. Zip Perde Özellikleri
    Sisteme entegre edilmiş fermuar sistemi ile kumaşın yukarı aşağı doğru kusursuz şekilde hareketi sağlanmaktadır. Fermuar sistemi ile, perdenin olumsuz hava şartlarında yerinden çıkma riski ortadan kaldırılmıştır. Perdenin kılavuzlara kilitlenmesi ile oluşabilecek boşluk önlenmektedir. Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar kullanılmaktadır. Alüminyum ekstruzyon profiller kullanılmaktadır. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.(RAL katalogu renkleri) Sistemde kullanılan tüm bağlantı vida ,cıvata ve pimleri paslanmaz INOX’tur. Özel ölçüye göre üretim yapılmaktadır. Yükseklik maksimum 2.20 mt olmak üzere, 12 m² büyüklüğe kadar tek parça yapılabilmektedir. Ürünü tamamlayıcı nitelikte, özel olarak imal edilmiş plastik kapaklar kullanılmaktadır. Kumaşı ve mekanizmayı dış etkenlerden koruyan tam kaset sistemi mevcuttur. Motorlu, uzaktan kumandalı kontrol edilmektedir. Screen (delikli kumaş) uygulanmaktadır.