Ata Tente olarak, uzun yıllardır sektörün öncüsü olarak İzmir otomatik tente sistemleri ve uygulamaları konusunda hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Sıcak yaz aylarında sevdiklerinizi ve konuklarınızı güneşin zararlı etkilerinden korumak için, iş yerleri, mağazalar ve turistik işletmelerin yanı sıra balkon tentesi ve teras tentesi olarak evleriniz için ideal bir seçenek olan motorlu tentelerimiz, ithal motorlu aksamları ve uzaktan kumanda özelliği ile kolay ve hızlı bir şekilde açılıp kapanmaktadır.

Ayrıca, raylı tente özel kumaşı sayesinde yazın güneşten, kışın ise olumsuz hava koşullarından koruyarak dört mevsim kullanım imkanı sunmaktadır.

İzmir otomatik tente bakımı ve temizliği de kolay olan sistemlerimiz, uzun ömürlü ve ekonomik bir seçenek olarak sık tercih edilmektedir.

Otomatik pergola sistemlerimiz, rüzgara ve yağmura olan dayanıklılığı ve direnci ile normal çatı uygulamalarına denk olan bir yapıya sahiptir. Motorlu pergola uygulamalarımız, işletmelerin müşterilerini rahat ettirmeleri ve iklim koşullarından etkilenmemeleri için ideal bir çözüm sunmaktadır. Ray üzerinde hareket eden kolay açılıp kapanabilen mekanizması, opsiyonel parça ve sensörleri ile belirli iklim koşullarında otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliği ile de avantajlı bir seçenektir.

Ata Tente olarak, motorlu tente ve pergola sistemlerimizin yanı sıra, kafe, restoran ve diğer dış mekanlar için de çözümler sunmaktayız. Uzman kadromuz ve deneyimli ekibimizle satış, proje ve teknik servis hizmetlerinde her zaman yanınızdayız.

Bizimle iletişime geçerek, İzmir otomatik tente ve pergola sistemlerinin avantajlarından yararlanabilir, işletmenizi, evinizi ve yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.